“Поїхав дах”: турист потрапив до психлікарні після катастрофи на атракціоні 100 метрової висоти

Довготривале лікування психіки знадобилося туристу, який опинився у пастці на висоті 100 метрів. Йдеться про популярний у Китаї атракціон – скляний міст, саме цей знаходився в провінції Цілінь.

Причиною ситуації виявилися погодні умови. Пориви вітру до 150 м/год зуміли пошкодити скляну терасу так, що панелі мосту, що оточували туриста, просто випали, і він опинився у пастці на крихітному острівці. По інтернету розійшлися лякаючі кадри, як турист чіпляється за опори, що збереглися.

На місце події були викликані пожежники та поліція. У результаті туриста таки змогли доставити в безпечне місце. Фізично він не постраждав, проте, як з’ясувалося, змушений був пройти тривалу психологічну реабілітацію в лікарні. За деякими джерелами саме НП сталася ще наприкінці травня.

Китайські державні ЗМІ повідомили, що курорт, на якому розташований міст, закрито для проведення розслідування. Оскільки скляні мости – дуже популярні в Китаї атракціони, і розміщені вони у «диких» місцях на чималій висоті, владу дуже непокоїть можливість повторення інциденту.

До речі, найвідоміший скляний міст знаходиться у Чжанцзяцзе у провінції Хунань. Його довжина становить 430 метрів, ширина – шість метрів, а висота над землею – 300 метрів.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі