Туристів закликали залишатися вдома на Різдво та Новий рік

Важливу заяву для любителів подорожей зробив міністр транспорту та цифрового розвитку нового кабінету Німеччини Фолькер Віссінґ. Чиновник попередив, що через збільшення кількості випадків коронавірусу та омікрон-штаму туристам краще утриматися від поїздок та «не брати відпустку під час Різдва».

«Найкраще святкувати Різдво в сім’ї», – заявив міністр, зазначивши, що наступний зимовий період буде драматичнішим, ніж минулого року.

«Схоже, що четверта хвиля буде ефективнішою за попередні епідемічні ситуації. Ми повинні поставитися до пандемії серйозніше, ніж будь-коли. Перед обличчям поточної ситуації буде значнішим залишатися вдома під час новорічних канікул. Тому потрібно уникати подорожей», – пояснив міністр.

Також читай: У Німеччині переглянули прогнози про кінець пандемії

У середу Німеччина повідомила про 69601 новий випадок COVID-19 та 527 смертельних наслідків, згідно з даними Інституту Роберта Коха, органу громадської охорони здоров’я республіки. При цьому в країні зафіксовано найвищий рівень смертності від COVID із лютого. Всесвітня організація охорони здоров’я заявила, що наразі омікрон-штам виявлено у 57 країнах світу.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі