Стало відомо, як зараз у Єгипті розводять на гроші туристів

Нові живі приклади «розлучення на гроші» туристів в Єгипті навів російських турист на своєму каналі в Яндекс.Дзен. Бажання вивудити з туриста якнайбільше грошей і якнайменше «напрягтися» може виявитися скрізь, відзначає мандрівник, від пріотельного СПА до фруктового ринку.

Саме сам турист із сім’єю недоотримав своє якраз у СПА. Як зазначив він сам, «схема багатоетапна». «За цінами питань не було. Вдалося торгуватися по 40 $ з дорослого (4 особи) і по 10 доларів з дитини (двоє). Це за двогодинну програму, що включає сауну, джакузі та хамам з пінкою, скраб та обгортання – першу годину та друга половина – загальний масаж. Дітям усічена програма, обіцяли масаж на 20 хвилин та решту пінка в хамамі і хлюпатися в джакузі», – розповів турист зав’язку історії. Як він додав при цьому, у завдаток він залишив «10 баксів», попередивши інших туристів, що «більше не слід давати, потім можуть і не повернути, якщо відмовишся».

Але далі все пішло не так: вранці туристи домовлялися, що всі шестеро прийдуть о 16:00. «Спеціально уточнили, а чи вистачить майстрів, відповідь була ствердною. Але вже після обіду мене знаходить представник СПА і просить, щоби перенести час на 18 годин. Я так розумію набрали ще клієнтів і виходить «овербукінг» на один час. Категорично відмовляємось, о 19:00 починається вечеря і зовсім не зручно. Довелося посваритися», – розповів турист.

Далі «якось усе перекинулося» – заявив турист. «Приходимо в означений термін, Спочатку всі разом погрілися в сауні, а потім освіжилися у джакузі. Далі, дівчатка – праворуч, а хлопчики – ліворуч. Але стало зрозуміло, що майстрів не вистачає. Нас двох чоловіків відправили на масаж. Жінок у хамам, а дітлахи так і хлюпалися в джакузі. Хоча за програмою мали все робити всім одночасно», – розповів турист. При цьому на роботу самих майстрів нарікань не було. Але щойно туристи вийшли розплачуватися, історія продовжилася.

«О 18:00 виходимо задоволені на ресепшен СПА, там зустрічаємо своїх жінок, а дітей немає. Ну, думаємо, добре, нехай довше масаж зроблять. Починаємо розплачуватися. Потрібно заплатити 180 $ за дві сім’ї (з кожною по 90). Даємо по сотці, сподіваючись на здачу – мені 20 (з урахуванням задатку), а другові 10. Тут починається, що дрібних купюр немає, і вони готові зарахувати залишок грошей на майбутній масаж типу у будь-який час та з додатковою знижкою. Ні говорю, шукайте або міняйте, але здачу зараз. Гроші одразу «випадково» знаходять. Стали шукати дітей, знаходимо їх у масажній кімнаті. Забираємо, адже незабаром вечеря. Але виявляється, що за фактом їм масаж тільки-но почали робити. Весь час вони себе розважали, то джакузі, то в сауні, то просто сиділи. Пінку в хамамі їм робила один майстер на двох, кажуть, що дуже швидко. Стало остаточно зрозуміло, що майстри не встигали зробити все належне і зайвими стали наші діти. Кажу, повертайте гроші за дітей. Лаятися не стали, але обіцяли все зробити будь-якого іншого дня, коли буде вільний час. Але інший день так і не настав, більше до СПА не пішли», – розповів турист свою історію.

Загалом, як він зазначає, «і не зовсім обдурили, але неприємний осад залишився». А ось іншого туриста, що розповів йому свій реальний випадок, обдурили на повну.

Також читайте: Туристи розкрили трюк із ключем-картою у готельному номері

Йшлося про купівлю 20 кілограмів манго. Турист не став купувати потрібні фрукти в «Манго-маркеті», там за 1кг. просили 2.8 $. «У торгових лавах у старому місті (Шарм-Ель-Шейх) йому вдалося сторгуватися до 2,5 $ за кіло. Зробили йому дві картонні «валізи», по 10 кг кожен. Заплатив 50 доларів. Всі задоволені. Приїхали в готель і зважили, в результаті загальна вага склала менше 14 кг, це з урахуванням ще й коробок. Повертатись на ринок не став, виліт був наступного дня. Обман становив 30%», – поскаржився турист.

У результаті іншим відпочиваючим турист дає такі поради:

  • Беріть із собою в подорож ручні ваги (безмін), дуже зручно і валізу зважити (щоб переваги не було) і перевірити заодно торговців, ймовірність обману сильно знижується.
  • Обов’язково обговорюйте заздалегідь ціну за будь-яких послуг: СПА, екскурсії або таксі, при цьому уточнюйте, що саме входить і скільки часу.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі