Повна безнадія: авіаперевізники та туроператори почали скасовувати тури на 2022 рік

«Ковідопаніка», викликана новим штампом, продовжує крокувати планетою, і частина туроператорів і авіакомпаній через «невизначеність, що зберігається», знову почала скасовувати тури.

Тон ставить Великобританія: так, місцевий туроператор Saga, який спеціалізується на відпочинку для людей старше 50 років, оголосив, що скасовує тури на 2022 рік за деякими напрямками. За ним можуть бути й інші.

Як заявили експерти компанії, причина – невизначеність ситуації з поїздками, оскільки частота випадків “омікрону” продовжує зростати. У компанії банально побоюються знову потрапити на фінансові проблеми, викликані можливим закриттям кордонів.

«Ринок міжнародних подорожей залишається у стані невизначеності у зв’язку з пандемією, і на цьому фоні Saga змушена переглянути тури, які пропонує клієнтам. Головне для нас – забезпечити впевненість, що ми пропонуємо нашим клієнтам поїздки найвищої якості та зможемо доставити їх із найменшою кількістю збоїв», – заявив представник туроператора. Усього постраждали близько 3 тис. бронювань.

Це не єдиний випадок. Авіаперевізники також активно скасовують туристичні маршрути: Ryanair скасувала тисячі рейсів до Марокко до лютого 2022 року через чинну заборону на польоти, а Eurostar скасувала прямі рейси до Діснейленду в Парижі як мінімум до березня 2022 року.

Вжито заходів, що явно не допомагають туризму, і на кордоні: кожен, хто в’їжджає до Великобританії, тепер повинен пройти тест ПЛР протягом 48 годин після прибуття і ізолюватися до отримання негативного результату. При цьому пропоновані додаткові заходи ще жорсткіші: зобов’язати туристів робити другий тест на восьмий день і ізолюватися, поки результат не стане негативним.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі