З Хургади до Луксора на екскурсію туристів вирішено возити по вівторках, четвергах та неділях

Через наплив туристів до Єгипту з усього світу, значну частину яких складають українці та росіяни, місцева влада заявила про розширення одноденних екскурсійних поїздок з пляжного курорту Хургада до Луксора – програма охоплює знакові пам’ятки країни. Про це повідомило керівництво Луксора.

Як зазначив Салах Аль-Масих, директор Карнакського храму, відвідувачів дійсно стало багато і він дуже радий, що кожен із них знайомиться з історичними пам’ятками та храмами фараонів у Луксорі. Тим більше, що погода в столиці давньоєгипетської цивілізації сприяє тривалому перебування на відкритому повітрі без побоювання обгоріти або отримати сонячний удар.

За словами експерта, рішення запустити туристичні поїздки в Луксор у вівторки, четверги та неділі, було правильним, так як це колиска стародавньої цивілізації.

Маршрут туристам пропонується наступний: З Хургади мандрівників везуть прямо в Луксор, щоб відвідати комплекс храмів у Карнаці та Луксорі, потім туристам покажуть легендарну алею сфінксів, відому як «Дорога фараонів». У давнину вона служила місцем урочистих ходів під час релігійних свят – самі єгиптяни називали її «Шлях Бога» – алея завдовжки 2.7 кілометри та завширшки 7 метрів з’єднує Луксорський храм із Карнакським.

Мандрівників провезуть через Ніл автобусами, щоб побачити пам’ятки колекції музею Заходу, включаючи храм Королеви Хатшепсут, Рамессеум, Мемнон, місто Хабу, а також гробниці Долини Фараонів або як іноді в українському перекладі – Долини царів і цариць.

До речі, у Луксорі нещодавно відбулася знакова подія: «У Єгипті для туристів відродили стародавнє свято віком 5’000 років. ФОТО».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі