Несподівано: стало відомо яке найдорожче туристичне місто у світі

Згідно з опублікованим сьогодні дослідженням, Тель-Авів – найдорожче місто у світі для життя, а зростання інфляції призвело до збільшення вартості життя в усьому світі протягом року.

Ізраїльське місто піднялося на п’ять позицій і посіло перше місце в авторитетному рейтингу, складеному Economist Intelligence Unit (EIU).

Індекс світових витрат заснований на порівнянні доларових цін на товари та послуги у 173 містах.

Тель-Авів піднявся в рейтингу частково через сильну позицію національної валюти – шекеля – по відношенню до долара, а також зростання цін на транспорт і продукти харчування.

Друге місце ділять Париж і Сінгапур, за ними йдуть Цюріх та Гонконг. Нью-Йорк знаходиться на шостому місці, а Женева – на сьомому.

Перші 10 місць доповнюються Копенгагеном на восьмому місці, Лос-Анджелесом на дев’ятому та Осаці на десятому місці.

Минулого року дослідження поставило Париж, Цюріх та Гонконг на перше місце.
Дані опитування цього року були зібрані у серпні та вересні, коли ціни на фрахт та сировинні товари зросли, і показують, що середнє зростання цін у місцевій валюті становить 3,5%, що є найшвидшим темпом інфляції за п’ять років.

Соціальні обмеження через пандемію коронавірусу «порушили постачання товарів, що призвело до дефіциту та підвищення цін», – сказала Упасана Датт, керівник відділу досліджень EIU.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі