Розкритий лайфхак, як безкоштовно отримати гарне місце у літаку

Два лайфхаки, як безкоштовно отримати гарне місце в літаку, представила досвідчена туристка на своєму блозі. За її словами, «добрими вважаються місця біля аварійного виходу, місця біля вікна в перших рядах та місця біля крила – вважається, що там тряска відчувається найменше».

Туристка зазначає, що є два способи отримати хороше місце безкоштовно – “простий і трохи ризикований”:

  1. Простий: «Читаємо правила авіакомпаній: у деяких при онлайн реєстрації за добу місце можна вибрати. Ставите будильник рівно за добу, заздалегідь вивчаєте схему літака – і швидко бронюєте потрібне!
  2. Трохи ризикований: підходить для авіакомпаній, у яких система розкидає по місця автоматично. Якраз не реєструйтесь заздалегідь: система дає найнепопулярніші місця. А якщо пройти реєстрацію он-лайн вже ближче до вильоту (стежте за годинами!), то зазвичай автоматично залишаються хороші місця. «Якщо до кінця реєстрації залишилося годин 7 – і вам не сподобалося місце, яке вам дали, то можна натиснути кнопку «Завершити», і через годину-півтори пройти реєстрацію заново. Ваше місце звільняється і у вас з’являється ще один шанс отримати щось краще», – додає туристка.

У коментарях озвучили також кілька порад та уточнень. «://tourist.com.ua/turizm/117281-ispaniya-vyznachylasya-menshe-turystiv-bilshe-hroshey/”>– Fly Dubai», – зазначає один турист. Згідно з заявою іншої, «Аерофлот» при онлайн-реєстрації «роздає» місця наприкінці салону, а ось на стійці можна отримати місця на початку.

Проте загалом туристка зазначає, що більшість авіакомпаній беруть за цю послугу невеликі гроші. В середньому, відзначимо, ціни приблизно від +60-120 гривень до базового “економ-тарифу”.

Нагадаємо, раніше Турист писав що, “Пілот розповів, чому треба тримати шторку ілюмінатора відкритою під час посадки” – подробиці тут.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі