Названо 10 найгірших авіакомпаній світу за скарги, обслуговування та харчування

Рейтинг найгірших авіакомпаній світу представив сервіс зберігання багажу Bounce.

«Постраждали» Популярні європейські лоукостери, такі як Ryanair та EasyJet, також до списку потрапила популярна у російських туристів португальська авіакомпанія TAP, і популярна в українських туристів «Міжнародні Авіалінії України».

Як заявляють самі експерти, як критерії вибору найгіршої компанії враховувалися насамперед скарги туристів. Крім того, були проаналізовані такі критерії як зручність сидінь, розваги в польоті, правила харчування та здачі багажу.

«Ми всі знаємо, як неприємно опинитися в тісноті кабіни без Wi-Fi або годинами чекати у залі вильоту. Ось чому ми проаналізували враження пасажирів, а також пунктуальність авіакомпаній та максимальну норму провезення багажу як для внутрішніх, так і для міжнародних авіакомпаній, щоб побачити, яка авіакомпанія найменше відповідає вимогам туристів», – заявляють Bounce.

За кожним критерієм сервіс виставляв оцінки за п’ятибальною шкалою, починаючи з одиниці. Найнижчу оцінку отримала колумбійська Viva Air Columbia, яка отримала “одиницю з мінусом” за всіма показниками. У португальської авіакомпанії TAP у свою чергу виявилося найбільше скарг за шість місяців – 1430. Європейські ж лоукостери здебільшого програють через свою «жлобську» політику щодо багажу – деякі не дозволяють провезти безкоштовно не лише багаж, а й ручну поклажу.

Повний антирейтинг з виданими пасажирами оцінками виглядає так:

  1. Viva Air Columbia, Колумбія, 3.4 бали
  2. Viva Aerobus – мексиканський лоукостер, що належить у тому числі ще одному лідеру антирейтингу – Ryanair, 3.6 бала.
  3. Volaris Airlineas, Мексика 4 бали
  4. Ryanair – 4.2 бали
  5. Interjet – ще одна мексиканська авіакомпанія 4.6 бали
  6. Vueling Airlines – іспанський лоукостер з базою у Барселоні, 5. балів
  7. EasyJet, Великобританія – 5.3 бали
  8. TAP, Португалія – 5.3 бали
  9. Міжнародні Авіалінії України – 5.3 бали
  10. Swoop, Канада – 5.8 балів.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі