Стюардеса розказала чому в жодному разі не можна натискати кнопку виклику в літаку під час бійки

Кількість інцидентів, пов’язаних із повітряним гнівом, різко зросла за останні кілька років, причому провину покладають на все, від п’янки в аеропорту до розпоряджень по масках.

Не минає й тижня, щоби на бортпровідницю не напав пасажир.

Схоже, ситуація особливо погана в США, де, за словами Сари Нельсон, міжнародного президента Асоціації бортпровідників, з початку 2021 року надійшло понад 5 000 повідомлень про порушення дисципліни пасажирами.

Стюардеса розказала чому в жодному разі не можна натискати кнопку виклику в літаку під час бійки
Кількість інцидентів, пов’язаних із повітряним гнівом, різко зросла за останні кілька років, причому провину покладають на все, від випивки в аеропорту до заборон на використання масок.

Для порівняння: за останній рік до Федерального авіаційного управління надійшло більше повідомлень, ніж за всю його 31-річну історію.

Пані Нельсон повідомила CNN, що такі інциденти особливо небезпечні, тому що вони можуть відвернути увагу екіпажу від потенційно серйозних подій, таких як викрадення літака або терористичні атаки.

Хоча ймовірність того, що ви опинитеся в літаку з серйозним інцидентом, пов’язаним з повітряною люттю, як і раніше, дуже мала, варто бути до цього готовим.

Нельсон також дала пораду про те, що робити пасажирам, якщо вони опинилися поряд із пасажирами, які створюють перешкоди.

Вона сказала: “Звертайте увагу на гнівну поведінку, наприклад, на те, що люди сваряться. У нас були люди, які били кулаками по спинках крісел або били по власній руці.

Ми рекомендуємо за перших ознак неприємностей звернутися до бортпровідника, щоб ми могли спробувати деескалувати ситуацію – ми навчені деескалації, а також тому, як направити інших людей на допомогу.

«Якщо немає безпосередньої загрози травмування людей, ми дійсно радимо пасажирам не вживати заходів самостійно, оскільки вони можуть ненавмисно погіршити ситуацію.

«Якщо ви сидите поруч із сваркою, не натискайте на кнопку бортпровідника, оскільки це може втягнути вас у ситуацію.

“Якщо ви можете, встаньте, підійдіть до камбуза і скажіть членам екіпажу, або спробуйте перевести погляд на когось, що сидить у кількох кріслах від вас, щоб привернути його увагу і поговорити з екіпажем або натиснути кнопку виклику”.

Якщо ви знаходитесь з дітьми, вона радить спробувати вивести їх із ситуації, але якщо це неможливо, то перед тим, як кликати на допомогу, пересадити їх до вікна або на будь-яке інше місце, найбільш віддалене від проблеми.

У червні цього року пасажир вибив зуби стюардесі після того, як його попросили надіти маску на ніс та приготуватися до посадки в аеропорту Сан-Дієго у Каліфорнії.

У серпні сталася бійка між пасажирами рейсу American Airlines через кілька хвилин після того, як він приземлився через відкинуте сидіння, яке застрягло.

Поліцейських викликали в міжнародний аеропорт Остін-Бергстром, де двоє чоловіків наносили удари по літаку, припаркованому біля виходу на посадку.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі