Туристи пояснили, навіщо вони в літаку пристібають голову до крісла ременями

Дуже дивним, на перший погляд, методом сну в літаках у соцмережах поділилися мандрівники, які часто користуються послугами авіакомпаній. Проте туристи позитивно оцінили цей спосіб, відразу як його протестували.

Метод полягає у використанні незвичайного пристосування – предмета під назвою «Ремінець для сну». Він натягується на підголовник крісла і голову – простіше кажучи, фіксує голову в нерухомому положенні, щоб можна було спокійно подрімати. Уточнюється, що пов’язку можна надіти на очі – вона замінить маску для сну.

«Оригінальний ремінь Dream – це кишеньковий аксесуар, який не допустить падіння голови на плече або вперед, коли ви засинаєте сидячи! Простий, витончений та надкомпактний – він незамінний у літаках, поїздах та автомобілях», – уточнювалося на сайті з продажу чудо-винаходу.

Хоча це досить незвичайний метод сну у літаку, користувачі заявили, що вже встигли випробувати його. «Це найкращий продукт, колись винайдений. Він кілька разів рятував мою шию від болю», «Мені це потрібно», «Мені подобається» – такі коментарі залишали туристи.

Втім, що для одних новація, то для інших – вже відома хитрість. Декількома роками раніше в соцмережах спритна мама ділилася подібним лайфхаком. Використовуючи м’яку тканину для підтримки голови дитини в автомобілі, вона приємно здивувала багатьох. Порада виявилася простою і вкрай корисною – дитина могла спокійно спати, а батьки не турбуватися, що голова малюка падатиме на плече.

Безумовно, це не єдиний дивний аксесуар, який використовується мандрівниками для сну під час польотів. Так, одна туристка розповіла, що на борту літака вона використала шийний фіксатор, а не дорожню подушку, і багато пасажирів назвали її метод «геніальним».

Серед інших способів зручно заснути в кріслі літака – відкинути назад спинку сидіння, при цьому вже не так важливо, що подумає про це пасажир, що сидить позаду. Докладніше про спосіб засинання в авіакріслі, який може не сподобатися іншим пасажирам, читайте за цим посиланням.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі