Турист розповів про поведінку російського «контингенту» у бюджетному готелі Єгипту

Поведінка на зарубіжних курортах російського «контингенту», що іноді коротко називається «тагілом» завдяки шоу «Наша Раша», неабияк дратує інших туристів – причому тих, які теж приїхали з Росії. Так, мандрівник, який нещодавно відпочив у бюджетному п’ятизірковому готелі в Єгипті, розповів, що їхав у недорогий єгипетський готель з думкою про те, що доведеться пліч-о-пліч жити поряд з безкультурними відпочивальниками. Враженнями про відпочинок він поділився у своєму блозі на «Яндекс.Дзен».

Як відзначив турист, явище, коли відпочиваючі напиваються в устілку, прилюдно б’ються і висловлюються за допомогою матюка, раніше можна було спостерігати на недорогих масових курортах Туреччини та Єгипту. Тому і цього разу, вирушаючи в дешевий готель, автор морально підготувався до зустрічі з хамством та некультурною поведінкою інших відпочиваючих. Тим більше, що неадекватна поведінка росіян він застав під час весняного відпочинку на Кубі – дорогому курортному напрямку, де вартість путівки починається від 35 000 гривень на людину. Чого ж було очікувати від бюджетного спрямування, подумав він.

Однак у Єгипті очікування блогера не виправдалися – замість відпочиваючих «без гальм» він застав пристойних та ввічливих курортників. Це явище можна вже назвати «АНТИтагіл». «Тільки раз примітив надто «веселого» хлопця, який не «просихав» 3-4 дні після прильоту і відривався на повну, але все в рамках пристойності!» – Написав він, додавши, що після знайомства співвітчизник виявився скромним, “просто вже давно не відпочивав”.

Загалом під час відпустки він не помітив ні сутичок, ні словесних «розбірок». «Всі культурно спілкувалися, разом брали участь в анімації та конкурсах», – розповів турист.

При цьому автор вирішив, що йому або пощастило, адже справа могла бути у виборі вдалого готелю, нехай і бюджетного, або що часи змінилися на краще і росіяни перестали бути «дикунами» на зарубіжних курортах.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі