Стали відомі найкращі напрямки дайвінгу за 2021 рік

Туристи-дайвери залишилися вірними своїм уподобанням, незважаючи на «ковидні» зміни – трійка лідерів, серед напрямків, популярних для дайв-туризму, залишилася колишньою – і це Індонезія, Єгипет і Малайзія. Таку інформацію надав журнал Dive Travel. Загалом за звання лідера при цьому змагалися 108 напрямків.

«Наші щорічні нагороди за дайв-подорожі набирають чинності і на п’ятий рік їх існування зібрали рекордну кількість тих, хто поголосував. Дайвери з усього світу обрали своїх фаворитів – і їхній вибір показує глибину та поширення передового досвіду в індустрії дайв-туризму», – заявляє видання. Також його експерти зазначають, що опитування «показує лояльність багатьох дайверів до своїх улюблених операторів як на суші, так і сафарі».

Отже, перше місце посіла Індонезія – з цього місця вона не спускається всі п’ять років. «Ми не можемо сказати, що це було несподівано, ми також не можемо сказати, що це абсолютно незаслужено. Індонезія – найбільша острівна держава у світі, і це серце Коралового трикутника, що б’ється, з багатим біорізноманіттям», – пояснюють експерти.

При цьому популярні курорти з популярними дайв-регіонами повністю не збігаються: на першому місці Раджа Ампат, далі – острів Комодо, і лише за ним слідує популярний курортний острів Балі.

Друге місце також нікому не поступився Єгипту, який посідає місце з 2019 року. При цьому експерти зазначили, що направлення отримало значно більший відсоток голосів, ніж будь-коли в минулому. Зі 108 різних напрямків Єгипет отримав трохи менше 17% від загальної кількості голосів, понад половину від 30% Індонезії.

«Успіх Єгипту частково пояснюється видатною лояльністю його туристів, які рік у рік повертаються в гарячі точки для дайвінгу в Шарм-ель-Шейху, Хургаді, Дахабі та Марса-Аламі, а також широким спектром відмінних маршрутів для дайвінгу, де можна поринути в глибоке синє Червоне море. Тут є суміш усього: від простого початкового рівня до просунутого і складного, від слабких течій до високоенергетичних дрейфів лише за кілька кроків від більшої частини континентальної Європи. Частина привабливості Єгипту, безсумнівно, полягає в його зручному розташуванні – але лише частина, решта належить навколишньому середовищу та добре налагодженій машині його бізнесу з підводного плавання з аквалангом», – заявили експерти профільного видання. При цьому вони не забули згадати, що успіх Єгипту примітний з огляду на те, що до пандемії країна все ще оговталася від різкого спаду туризму за попередні чотири роки.

Третє місце посіла Малайзія, яка входить до трійки лідерів другий рік поспіль.

Повна ж десятка найкращих напрямків для дайвінгу виглядає так:

  1. Індонезія
  2. Єгипет
  3. Малайзія
  4. Мальдіви
  5. Мексика
  6. Філіппіни
  7. Фіджі
  8. Соломонові острови
  9. Галапагоські острови
  10. Таїланд

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі