Туреччина почала закривати кордони для туристів

Туреччина, побоюючись нового штаму коронавірусу, несподівано закрила авіасполучення одразу з п’ятьма країнами. Щоправда, усі вони перебувають у Африці. З вечора п’ятниці в’їзд до країни заборонено з Ботсвани, Південно-Африканської Республіки (ПАР), Мозамбіку, Намібії та Зімбабве. Таку інформацію озвучив у Твіттері голова МОЗ Туреччини Фахреттін Коджа.

“З сьогоднішнього вечора буде заборонено подорожувати з Ботсвани, ПАР, Мозамбіку, Намібії та Зімбабве сухопутним, повітряним, морським та залізничним шляхом”, – повідомив турецький міністр.

Зазначимо, що польоти до ПАР вже закрили Великобританія, Сінгапур та Японія. Украъна, також планує їх закрити, але з наступного тижня.

Нагадаємо, всі побоюються нового варіанта коронавірусу, зафіксованого у Ботсвані. Подробиці про чергову неприємність для туризму можна прочитати за посиланням.

Тим часом вірус уже встиг «поїхати»: новий штам вже виявили у Гонконгу, Ізраїлі та Бельгії.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі