Туристам названі найдешевші напрямки для відпочинку на Новий рік та канікули

Найбажаніші українськими туристами на Новий рік напрями відпочинку та найбюджетніші їх варіанти назвали експерти турринку. У цілому нині несподіванок немає – перше місце зайняв Єгипет, все ще вдало поєднує у собі тепле море і доступні ціни; на другому місці – звична нашому туристу Туреччина, причому переважно курортна, робить ставку на «все включено». Далі йдуть менш доступні напрямки, серед яких перше місце посідають ОАЕ.

Перше місце у новорічних уподобаннях туроператори та експерти роздрібу одноголосно віддали Єгипту. Як пише “Турпром”, посилаючись на мережу турагентств, він займає приблизно 50% усіх проданих турів.

Найнижча ціна туру в Єгипет зараз – 17200 тис. гривень – такі дані позначили в «Інтуристі». За ці гроші турист отримав готель 3* із «все включено» за 500 метрів від пляжу. Але в середньому туристи все-таки слухають порад експертів і обирають єгипетські «п’ятірки» з «все включено». У результаті середня ціна новорічного Єгипту близько 28000 тис. гривень – оцінило агенство.

При цьому туристів попередили, що доступний Єгипет стрімко тане – овербукінг в готелях як почався в жовтні, так і не закінчився, і очевидно, що в новорічні канікули, як під час високого попиту, дефіцит місць також збережеться. Тож туристам радять думати про відпочинок у Єгипті якнайшвидше.

На другому місці у перевагах туристів опинилася Туреччина. Хоча в морі зараз купатися і не можна, “все включено” і багата розважальна програма, а також дешеві ціни дорогих готелів незмінно приваблюють туристів – у тому числі і курорти, зокрема – в Анталію. У Туреччині «знайшлися» і найдешевші тури – за даними одного з турагенств «трійка» в Кемері на Новий рік поки обходиться туристам у 7500 гривень на двох, правда це варіант без харчування, на «все включено» тур обійдеться вже в 8900 гривень. Доступні «п’ятірки» – вже 24000 грн. на двох.

Третє місце посіли Емірати – їх обрали близько 15% туристів. Стартова вартість відпочинку в Дубаї, за даними турагенств 31 тис. гривень на двох за 3*, в Рас-ель-Хаймі – за 28 тис. можна потрапити вже в «четвірку», причому все це в режимі «сніданки». 5* на “все включено” обходяться в 64 тис. на двох за тиждень і їх українські туристи вибирають рідше.

За трійкою лідерів йдуть Домінікана, Куба, Мальдіви та Шрі-Ланка – тут порядок цін уже, зрозуміло, інший. Тури вартістю нижче 36 тис. – це переважно тури в дешеві готелі без харчування з «екзотичним» перельотом, протяжністю часом довше доби. А так ціни на Кубу у 3* на сніданках – від 45 тис.; Домінікана – 4* на сніданках – 65 тис., Мальдіви – від 64 тис.

Туристам, які бажають заощадити, рекомендують «не прив’язуватися» до новорічного тижня – та рішатись на відпочинок найближчим часом. На найближчих вильотах до Єгипту можна відлетіти від 14000 гривень., в Емірати – від 25000 тис., до Стамбула – від 10000 тис. гривень. Такі цифри навели туроператори.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі