Стюардеса розповіла, які пасажири є найгіршими

Пасажири, які напилися, які бешкетують під час польоту, а також пасажири з вкрай дивними уявленнями про гігієну беззастережно займають перші місця в топі найнеприємніших пасажирів. Таку думку озвучила британській газеті Express Люсія Табоада, бортпровідник та засновниця блогу про подорожі.

«Найгірше, без сумніву, є п’яні пасажири, які перетворюються на неслухняних пасажирів», – заявила вона. При цьому стюардеса додала, що деякі туристи справді бояться літати та панікують перед польотом. “Вони думають, що випивка перед посадкою в літак допоможе їм виспатися і краще долетіти”, – додала вона.

Іноді так і буває, але є й інші категорії туристів, які зловживають алкоголем. «Проблема в тих, хто п’є заради розваги та сідає у літак, щоб влаштувати вечірку на борту та перешкодити іншим пасажирам. При цьому вони стають агресивними, якщо ми відмовимося подавати більше напоїв під час польоту», – пояснила вона.

На другому місці – пасажири з дуже своєрідними уявленнями про гігієну. «Деякі пасажири ходять у туалет босоніж. Але деякі з них перевершують – як вам ідея робити педикюр на таці для їжі?», – оцінила вона.

Також Люсія поділилася й іншими сюрреалістичними ситуаціями, які вона побачила за льотну кар’єру – а та почалася в 2004 році. Найбільш випадок, що запам’ятався, був наступний: «Одного разу, пройшовши лайнер зі службовим візком, ми виявили людину, яка раніше відмовлялася від їжі на борту, і вона різала іспанську шинку величезним ножем. Це було приблизно 10 см. Очевидно, ми сказали, що він не може використовувати це у літаку, і мали забрати це у нього. Він був серйозно здивований цим, але на щастя, з розумінням поставився до наших прохань. Найдивніше, як йому вдалося пройти через охорону із цим ножем», – розповіла стюардеса.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі