Популярний в українців індонезійський тропічний острів вирішив перекрити турпотік на Новий рік

Зустріти Новий рік на тропічному острові Балі, неймовірно популярному у заможних українських туристів, зможуть не всі, хто здатні собі це дозволити. Місцевий уряд заявив, що обмежить доступ іноземних туристів під час різдвяних та новорічних свят у 2022 році, щоб звести до мінімуму ризик поширення коронавірусу. Відповідне повідомлення зробила влада Балі в місцевих ЗМІ. Таким чином, є ймовірність, що напередодні новорічних канікул попит на тури на райський острів зросте ще більше і, швидше за все, разом із цим значно підніметься вартість путівок.

Хоча на острові ще не спостерігалося значного зростання кількості іноземних туристів з моменту його відкриття минулого місяця, проте влада вирішила не ризикувати. «Це один із запобіжних заходів щодо запобігання третій хвилі передачі COVID-19 на Балі», – пояснив Тджок Багус Пемаюн, виконуючий обов’язки голови Балійського агентства з туризму.

Згідно з повідомленням державного інформаційного агентства, Балі готується до прийому максимум 1500 іноземних туристів на день протягом різдвяних та новорічних свят. Проте станом на минулу неділю, жоден міжнародний рейс не приземлився в міжнародному аеропорту Нгурах-Рай на Балі з того часу, як він знову відкрився для іноземних туристів 14 жовтня, повідомив представник фірми з управління аеропортами Angkasa Pura I. Нагадаємо, курортний острів Балі знову відкрив міжнародні кордони лише для туристів із 19 країн.

Минулого місяця губернатор Вайан Костер заявив, що понад 20000 іноземних відпочиваючих забронювали готельні номери на Балі цього місяця, натякаючи на оптимістичні перспективи місцевого турсектору. Проте Індонезійська асоціація турів та подорожей (ASITA) підкреслила, що бронювання – це той показник, від якого слід відштовхується, формуючи статистику, т.к. турист будь-якої миті може його скасувати.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі