Ситуація була жахливою: 13 туристок вивели з літака та зробили гінекологічний огляд

У суд на владу Катару подали одразу 13 туристок з Австралії, які пережили жахливу ситуацію в аеропорту цієї країни: туристок піддали примусовому гінекологічному огляду, що явно спричинило психологічну травму.

Сталося НП ще у жовтні минулого року в катарському аеропорту Хамад. Туристки мали вилетіти рейсів Qatar Airways з Дохи до Сіднея. Проте озброєні охоронці вивели 13 жінок з борту літака та доставили до бригади медиків. Ті, у свою чергу, змусили туристок зняти спідню білизну і примусово пройти процедуру гінекологічного огляду.

Як з’ясувалося, причиною стало знайдене в туалеті аеропорту новонароджене немовля. Влада Катару у своєму офіційному вибаченні заявила, що «метою термінового огляду було не дозволити винним у жахливому злочині втекти», а також вибачилися «за заподіяні незручності та порушення свобод жінок».

Проте, як повідомляє ВВС, постраждалі туристки не мають наміру цим задовольнитись і подають до суду. Цю ситуацію вони охарактеризували як «напад, санкціонований державою». «Я була впевнена, що або мене вб’є один із чоловіків, які мали зброю, або загине мій чоловік у літаку», — заявляє одна з постраждалих туристок. «Ситуація була жахливою», – додають інші очевидці.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі