Це знущання, ми тут як оселедці у бочці: в аеропорту популярного курорту почався хаос

Попит, що помітно збільшився, на подорожі, розширення доступних напрямків і тривалі медичні перевірки викликали хаос в аеропорту популярного іспанського курорту Гран-Канарії. Натовп туристів тривалий час перебував у критому приміщенні аеропорту, наступаючи на п’яти один одному – така напружена картина склалася з численних гнівних висловлювань туристів у соцмережах та заяви керівництва аеропорту.

Переповненість аеропорту острівного курорту призвела до повного хаосу. При цьому експерти поспішили назвати те, що відбувається, абсолютно неприйнятним, оскільки гігантські черги шкодять репутації острова, суперечать антиковідним нормам і загрожують здоров’ю людей. Фахівці сектору закликали залучити додатковий персонал для вирішення проблем із великими чергами та хаосом на прикордонному контролі. У затримці розлючені туристи звинуватили й антиковідні медичні огляди.

Як зазначила Федерація підприємців готельного бізнесу та туризму (FEHT) Лас-Пальмаса – столиці курорту та найбільшого міста Канарських островів, аеропорт наразі перебуває на межі краху. Це підтвердив і сам президент організації Хосе Марія Маньярікуа. Цими вихідними тисячі іноземних туристів стояли в хаотичних чергах на медогляди. На фотографіях, опублікованих у соціальних мережах, було видно сотні пасажирів, які «приклеєні один до одного і не дотримуються соціальної дистанції». «Це знущання! Ми тут як оселедці в бочці», – подібні гнівні коментарі залишали курортники, що застрягли в аеропорту.

Це знущання, ми тут як оселедці у бочці: в аеропорту популярного курорту почався хаос
Лидеры туризма заявили, что переполненность аэропорта острова абсолютно недопустима. (Изображение: Джон Линда)

У суботу було заплановано 424 рейси. Це означає, що іспанський аеропорт мав перевірити понад 52 000 туристів. За даними Aena, для пасажирів із країн Шенгенської зони було відкрито лише вісім стійок, а для решти – ще вісім. Гігантський наплив мандрівників призвів до того, що термінал «лежав» у певні моменти і вже не міг обслуговувати пасажирів. Не краща ситуація була в неділю, хоча рейсів було менше – лише 355.

«Сотні пасажирів, які очікують своєї черги без мінімальної відстані з туристами, що поруч стоять, дуже погано впливає на імідж пункту призначення», – заявив глава федерації.

У свою чергу, Асоціація туризму заявила, що аеропорт мав бути готовим до великих черг, оскільки знав, скільки рейсів було заплановано. При цьому керівництво аеропорту поки не прокоментувало подальших дій щодо розвантаження черг.

Гран-Канарія – один із найпопулярніших туристичних напрямків на Канарських островах серед іноземних туристів, включаючи українців та росіян. Курортний острів відомий своїми пляжами як з білим, так і чорним вулканічним піском.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі