Стягування мінімальної плати не допомогло Хургаді та Шарм-ель-Шейху: місць у готелях бракує

У зимовому сезоні в готелях Хургади та Шарм-ель-Шейха «відбулося значне покращення заповнюваності готелів», що насамперед забезпечило повернення російського та британського турринку. Однак у країні всерйоз побоюються, що у пік сезону місць у готелях не вистачить на всіх охочих відпочити на курортах Єгипту. Не допомогло навіть введення мінімальної плати, нижче за яку готелі Єгипту тепер не можуть опускатися в боротьбі за клієнта, а також зняття для готелів будь-яких антиковидних лімітів по відцотковому заповненню готелів гостями – кількість доступних місць продовжує стрімко зменшуватися.

Як заявив в інтерв’ю арабській версії CNN Насер Абдель Латіф, один з найбільших інвесторів у туристичний сектор і власник Rixos Group, заповнюваність готелів Шарм-ель-Шейха зараз, на початку зимового сезону цього року, коливається від 70 до 80%. Він також додав, що у пік сезону готельні потужності єгипетських курортів ризикують виявитися недостатніми: потрібно додати від 30 000 до 40 000 додаткових номерів – додав єгипетський експерт.

Нагадаємо, що згідно зі статистикою, за заявою Халеда Ель-Анані, міністра туризму та старожитностей Єгипту, у 2020 році Єгипет відвідали близько 3,5 мільйона туристів порівняно з 13,1 мільйона у 2019 році, а доходи від туризму впали до 4 мільярдів доларів минулого року порівняно з 13,03 мільярдами доларів у попередньому році. Цього року Єгипет прийняв близько 3,5 мільйона туристів за перші 6 місяців 2021 року із загальним доходом від 3,5 до 4 мільярдів доларів. При цьому бізнесмен статистику міністра прокоментував так: «Мене не так турбує кількість туристів, що приїжджають, як якість. залучають туристів із вищим середнім рівнем витрат». Серед основних турпотоків було названо туристів з Англії, України, Німеччини, Італії, Росії, Іспанії, Білорусі та інших країн.

Нагадаємо, що раніше цього місяця Єгипет ввів мінімальну ціну в 40 доларів для п’ятизіркових готелів і 28 доларів для чотирьохзіркових готелів, якраз із метою протистояти феномену зниження цін та залучити високоприбутковий сегмент туристів. Але курорти все одно переповнені. Про мінімальні ціни можна прочитати у матеріалі за посиланням.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі