Смердючі пасажири: стало відомо, як стюардеси роблять з такими туристами

Туристи, які нехтують особистою гігієною, можуть бути висаджені з літака – принаймні таке правило прийняли деякі заокеанські компанії. Зокрема, такий пункт включений до договору перевезення American Airlines та інших авіакомпаній США, він надає персоналу дозвіл висадити пасажирів, які дуже пахнуть. І прецеденти були – так, 2010 року Air Canada Jazz висадила пасажира після того, як його сусіди поскаржилися на запах.

«Ніщо не псує враження від польоту, як виявитися затиснутим на середньому сидінні поруч із кимось, хто смердить», – додає у своєму матеріалі про проблеми з «смердючими» пасажирами The Sun. Як підтвердила стюардеса Сара Стієгар, у крайньому випадку «смердючку» дійсно попросять «на вихід» – причому авіакомпанія може дати туристові ваучер на готель або зал очікування підвищеної комфортності – щоб пасажир міг прийняти душ.

Раніше Турист писав про іншу схожу ситуацію. Подробиці читайте у матеріалі «Стюардеса розповіла, яким чином і де намагаються пукати бортпровідники».

Однак є і менш жорсткі способи справлятися з «смердючками» – якщо від запаху пасажира не «ріже очі» всьому салону, загалом не факт, що його висадять. Стюардеса додала, що загалом члени екіпажу розуміють, що у туриста міг бути «дуже, дуже довгий маршрут», до того ж від стресу часто запах посилюється.

«Зазвичай, якщо дати людині із запахом п’ять-десять хвилин на те, щоб вона «акліматизувалась» – підняв свою ручну поклажу, зняв куртку і сів – запах часто вщухає», – розповідає стюардеса. Якщо це не допомагає, є ще один метод. «: «Ви хочете, щоб вас накрили ковдрою, сер? Не рухайся! Я тебе прямо покладу! Прямо по підборідді… Щось треба з валізи? Прошу вас, дозвольте мені це підняти!» – не без гумору прокоментувала вона. І додала для туристів: «Я в цілому мила і таке інше, але якщо ви коли-небудь виявите, що бортпровідники вам підозріло активно допомагають? Можливо, варто запитати себе, чи не був ваш переліт дуже довгим?».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі