Туристам розповіли, де треба зберігати всі проїзні документи, щоб убезпечити себе

Мандрівники розкрили свій найкращий спосіб залишатися у безпеці за кордоном та не втрачати проїзні документи. Місце виявилося сучасним, і більшість туристів про нього навряд чи здогадалися б одразу. Про затишну «схованку» для важливих паперів розповів один із досвідчених мандрівників на сайті Reddit.

З covid-обмеженнями, що вимагають від мандрівників мати солідний список документів більше, ніж будь-коли, зберігання їх в одному місці може допомогти у випадку НП.

Як пояснив досвідчений мандрівник, важливі проїзні документи варто оцифрувати та зберігати на своєму телефоні та у хмарі, щоб завжди можна було отримати до них доступ. «Зберігання копії вашого паспорта та посвідчення особи у хмарі дуже корисно, якщо вас колись пограбують або ви втратите оригінал. Набагато простіше замінити втрачене копіями, представивши їх у своє посольство», – додав турист.

Втрата паспорта за кордоном може бути великою проблемою для мандрівників, оскільки представництва часто вимагають підтвердження паспорта, надрукованого на папері. Наявність цифрових варіантів документів в інтернеті може заощадити час та нерви. Це також стосується сертифікатів про вакцинацію та форми в’їзду для пасажирів, які нині потрібні в більшості країн.

Крім того, для підвищення безпеки мандрівники можуть користуватися послугами онлайн-сховищ під час відпустки. Безпека проїзних документів має вирішальне значення для душевного спокою відпочиваючого. “Переконайтеся, що у вас все зберігається в одному місці, відсканувавши всі паперові документи та зберігши їх в інтернеті, щоб ви могли отримати до них доступ із будь-якої точки підключення до інтернету”, – пояснили мандрівникам.

«DropBox, iCloud, Google Drive та OneDrive – популярні хмарні сервіси зберігання даних, і всі вони пропонують базовий обсяг сховища безкоштовно. Якщо ви не є редактором фільмів, що подорожують із терабайтами даних про себе, вам навряд чи знадобиться більше 1 ГБ для кожної поїздки», – додали експерти.

Документи, які фахівці радять зберігати в хмарному сховищі, включають паспорти, туристичну страховку, будь-які візи та ESTA, посадкові талони, детальну інформацію про те, де знаходиться власник документів, а також будь-які номери екстрених служб та права водія.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі