Названо найкраща і найгірша пора року для відпочинку в Єгипті

Нюанси відпочинку в Єгипті, а також особливості погоди, які можуть зробити відпочинок некомфортним, представила на своєму блозі туристка-блогер. Вона також представила найкращий і найгірший час для відпочинку в Єгипті з її точки зору.

Так, єгипетське літо, а саме період з червня по вересень, туристка вважає гіршим часом для відпочинку в країні. Причина очікувана: дуже жарко. «Можливо, хтось дуже любить спеку, але мені навіть на початку червня було в цій країні дуже некомфортно. Спека виснажлива, буквально плавився асфальт. Температура повітря 38-40 градусів і вище.

За моїми відчуттями було значно вище)) Трохи легше стає в вересні, але все одно ще досить жарко. Повітря 35-36 градусів», – розповіла туристка.

Період з січня по квітень блогер також забракувала. Причина – сезон вітрів, про який «знають не всі туристи». «І мова не йде просто про сильний вітер. Він не просто сильний, він ще і крижаний. Починається сезон вітрів в кінці грудня-січні і триває часом до кінця квітня. Початок і кінець можуть коливатися плюс / мінус два-три тижні. Щороку трохи по-різному. Але в цілому – з січня по квітень», – заявляє блогер.

Крім того, що в цей період «на пляжі комфортно тільки в тому випадку, якщо ваш шезлонг коштує за спеціальним загородженням від вітру», за її словами туристів чекають і інші небезпеки. «Через холодний вітер ви не відчуває як сильно пече сонце, а воно пече. Температура повітря в січні може бути в районі 20 градусів, а в квітні і до 30. Але ви не будете відчувати спеки. Імовірність сильно згоріти дуже велика», – попереджає туристка. Причому, за її словами, в Шарм-ель-Шейху вітер зазвичай не так сильно відчувається. Але тут багато що залежить і від готелю.

Відповідно, періодом, коли в Єгипті відпочивати комфортно, блогер вважає період з жовтня по грудень. «Приблизно до середини грудня. Але рік на рік не доводиться», – уточнює туристка і закликає любителів: «Так що саме час задуматися про відпочинок!».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі