Туроператори почали продаж турів на 2023 рік: кінець пандемії визначило основні напрямки відпочинку

Туристи, як і раніше готові відпочивати і чекають тільки закінчення пандемії і пов’язаних з нею «раптових» карантинів. Цим керується британський туроператор Jet2 Holidays, який виставив в продаж програму літнього сезону 2023 року – це рекордний часовий проміжок між початком продажу турів і стартом самого сезону. Цікаво, чи послідують прикладу британців українські туроператори?

Згідно із заявою Jet2 Holidays, продау розпочато «відповідно з високим попитом з боку клієнтів. Туристи сподіваються, що хоча б через два роки пандемія перестане «скасовувати» поїздки і вони зможуть відпочити.

У число перших напрямків, які надійдуть у продаж в рамках програми літнього сезону 2023 року, згідно з заявою туроператора, входять Канарські острови, Балеарські острови, а також материкова Іспанія, далі йдуть Греція, Туреччина, Італія, Кіпр, Хорватія і Португалія. В рамках програми літнього сезону 2023 року Jet2holidays планує здійснити понад 135 щотижневих рейсів на Канарські острови, більше 150 щотижневих рейсів на Балеарські острови, приблизно 200 щотижневих рейсів в 14 пунктів призначення в Греції і приблизно 120 щотижневих рейсів до Туреччини.

Що стосується пунктів відправлення, то в основному британський туроператор розраховує на регіони. Вильоти будуть виконуватися в першу чергу з аеропортів Белфаста, Бірмінгема, Брістоля, Манчестера і Станстед.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі