Після Хургади акули попливли кошмарити ще один курорт Червоного моря: оголошено тривогу

Смертельний напад акули на росіянина в Хургаді налякав не тільки Єгипет, а й інші країни, курорти яких розташовані на Червоному морі. Тепер тривогу оголошено в Ейлаті: як повідомляє ізраїльська преса, небезпечні акули від берегів Єгипту припливли кошмарити курорти Ізраїлю. Співробітники управління природи та парків міста Ейлат повідомили у ЗМІ, що біля узбережжя міста було помічено рідкісний та небезпечний вигляд акул.

«Після смертельного нападу акули біля берегів Єгипту Ізраїль нині перебуває у стані підвищеної готовності. Офіційні спостереження підтвердили, що цей рідкісний вид акул насправді загрожує зоні купання на північних пляжах Ейлата. Побачені спостерігачами види були позитивно ідентифіковані як тигрові акули», – повідомляє ізраїльська преса.

Як заявив доктор Асаф Звулоні, еколог, який працює в Управлінні природи та парків, поява тигрових акул біля берегів курорту — рідкісне явище, хоча тигрові акули завжди мешкали в Червоному морі, вміють плавати на мілководді і можуть жити до 50 років.

«Присутність акули у нашому районі викликала чимало запитань про те, наскільки небезпечно заходити до моря в Ейлаті», – додають експерти. При цьому Асоціація «Акули в Ізраїлі» заявила, що влітку в Ейлаті можна побачити самок акул, які народжують. Нагадаємо, що єгипетські експерти раніше називали саме цю причину — те, що на мілководді припливають самки акул, які народжують дитинчат, і вони голодні та агресивні — як основний привід для ризику нападу акул на людей.

При цьому ізраїльські експерти порадили плавцям та туристам «зберігати спокій і не панікувати у разі зустрічі з хижаком». «Не робіть різких рухів, постійно тримайте зоровий контакт з акулою і повільно повертайтеся на пляж. Більшість акул йдуть самі собою», – «заспокоїли» туристів експерти асоціації.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі