Wizz Air змінює правила реєстрації для пасажирів: якщо прогавити доведеться сплатити 40 євро

Лоукостер Wizz Air з 12 червня скорочує час проходження безкоштовної онлайн-реєстрації.

Як повідомляє Avianews, тепер зареєструватися на рейс і отримати посадковий талон можна буде в період від 24 до 3 години до вильоту за розкладом. Наразі цей термін становить від 48 до 3 годин до вильоту.

Нові правила торкнуться пасажирів, які купили квитки за найдешевшими тарифами та не сплатили збір за вибір місця в літаку. Такі пасажири зможуть безкоштовно зареєструватися на рейс онлайн в період від 24 до 3 годин до вильоту. Якщо цього не зробити, за реєстрацію та отримання посадкового талону в аеропорту доведеться сплатити збір у розмірі 40 євро.

Пасажир, який сплатив вибір місця або купив тариф з цією послугою, зможе зареєструватися на рейс від 30 днів до 3 годин до часу вильоту.

Нововведення Wizz Air

21 квітня 2023 року повідомлялося про те, що Wizz Air вводить “підписку” на авіаквитки. Послуга дозволить бронювати квитки за фіксованою вартістю протягом 6 місяців.

Сервіс поширюється на всі міжнародні маршрути Wizz Air із Польщі та всі внутрішні маршрути в Італії.

Підписка на авіаквитки доступна з 5 травня 2023 року в тестовому режимі.

Щоб оформити MultiPass, необхідно буде зареєструватись на спеціальному сайті авіакомпанії. У процесі реєстрації необхідно вказати, які рейси входитимуть у передплату – внутрішні по Італії чи міжнародні з Польщі.

2 червня 2023 року Wizz Air оприлюднив ціну підписки на авіаквитки Wizz Multipass, яка дає можливість протягом півроку літати один раз на місяць за фіксованою ціною.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі