Хургаду накрила піщана буря: туристи поховалися у готелях

Про несприятливу погодну ситуацію в Хургаді повідомило Управління метеорології Єгипту минулої п’ятниці, 2 червня. Місцями на курортне місто обрушилася піщана буря: північно-західні вітри зі швидкістю понад 60 км/год підняли пісок та пилюку вгору, загнавши туристів з пляжів у готелі, повідомило видання Al Masry Al Youm.

Піщана буря значно обмежила горизонтальну видимість у деяких районах менш ніж за 1 км. Поверхні миттєво вкрилися тонким шаром пустого рудого піску. Ураганний вітер підняв і морські хвилі заввишки близько 2 метрів, що стало небезпечним для туристів, що активно відпочивають на узбережжі.

З настанням ночі погодні умови у Хургаді суттєво не змінилися. У місті було спекотно, хмарність поступово зростала. Вранці 3 червня вітер стих, метеорологи говорять про зниження швидкості до 20-35 км/год. Але такі вітри все ще сприяють утворенню бур, тому мандрівникам слід бути обережними.

Температура повітря на курорті залишається високою. У найближчі 5 днів стовпчик термометра триматиметься на позначці близько +37 °C, ближче до кінця наступного тижня дійде і до позначки +42 °C за Цельсієм. Вночі теж спекотно +31 °C.

Піщана буря, що накрила Хургаду, спричинила обмеження для туристичної активності в місті. Багато відпочиваючих вважали за краще побути в готелях, сховавшись від пилу та неприємних погодних умов.

Влада міста закликала гостей та місцевих жителів бути пильними та дотримуватися рекомендацій щодо безпеки. Хоча погодні умови в Хургаді часом можуть бути непередбачуваними, це курортне місто, як і раніше, залишається популярним місцем для відпочинку та пляжного проведення часу. Туристи, які відвідують його, повинні бути готові до мінливості погоди та вжити запобіжних заходів, щоб убезпечити себе і свій відпочинок.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі