У Туреччині вирішили селити до готелів з українцями та поляками російських туристів

Російські туристи в середньому свідомі та приїжджають «відпочивати, а не бешкетувати». Так турецька сторона пояснила свою відмову від ідеї проводити примусову сегрегацію туристів із Росії від туристів із України та Польщі, розселяючи їх у різні готелі. Про це в інтерв’ю ТАРС розповів російський посол у Туреччині Олексій Єрхов.

«За деякими даними, перед початком нинішнього сезону турецьким бізнесом зважувалася доцільність запровадити якусь “сегрегацію” по готелях, але таку опцію було вирішено не вводити в практику. По-перше, за минулий сезон було зафіксовано не так вже й багато інцидентів, по-друге, розрахунок йде на свідомість туристів, які приїжджають сюди все ж таки відпочивати, а не бешкетувати», – пояснив “дипломат” в інтерв’ю.

Однак він зазначив, що періодично у соцмережах спливає інформація про конфлікти на національному ґрунті. Нагадаємо, що їх активно “хейтять”, польські туристи.

«Струс повітря в інтернеті, хай навіть з великою кількістю лайків, захистити ваші права не допоможе. Якщо сталося щось протиправне щодо вас, негайно звертайтеся до правоохоронних органів та генерального консульства за телефоном, який у вас має бути», – пояснив Єрхов. Він також закликав російських туристів «поводитись гідно, не піддаватися на провокації, не опускатися до хуліганства».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі