Стало відомо ким у Єгипті замінять російських туристів

Не тільки Туреччина розраховує на європейські ринки як на замінник російських туристів. Як повідомляє єгипетська преса, і Єгипет сподівається на зростання турпотоку з Євросоюзу, насамперед із Німеччини. Правда акцент робиться скоріше на екскурсійні напрямки, менш популярні у росіян, і більш популярні у німців.

Як заявив Мохамед Фарук, експерт з туризму, зараз держава прагне просувати всі єгипетські туристичні локації, укладаючи контракти з міжнародними туроператорами.

«Усі ознаки вказують на те, що в майбутній період країна стане свідком великої кількості туристів, особливо в Марса-Аламі, Шарм-ель-Шейху, Луксорі та Асуані», – наголосив він.

Німецький внесок очікується особливо активним на двох останніх напрямках. «Німці – це більшість туристів, які приїдуть до Єгипту в майбутній період, тому що німці закохані в єгипетську державу та її давнину. Вони є туристами номер один у країні вже понад 20 років», – заявив пан Фарук.

Він додав, що в провінціях Луксор та Асуан за рахунок цього вперше спостерігається значне зростання числа туристів влітку, причому темпи зовсім відрізняються від минулих.

Згадав він і російський турпотік у зв’язку з німецькою. Він зазначив, що з боку німців існує конкуренція для російських туристів.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі