Залишайтеся в укриттях: у Таїланді уряд попередив туристів про страшну небезпеку

Штормовий вікенд та грози до кінця травня з ризиком підтоплень та повеней, пообіцяли у Таїланді. Уряд випустив окреме попередження про небезпеку, в якому місцевим жителям і туристам рекомендують бути в курсі останніх оновлень від Метеорологічного управління країни, а також бути обережними в місцях найбільшої небезпеки по всій країні — в тому числі і на узбережжях — і залишатися в укриттях під час гроз та зливи.

Як цитує місцева преса, Ануча Бурапачаїсрі, заступник генерального секретаря прем’єр-міністра з політичних питань, заявив, що метеорологічний департамент випустив попередження про сильні і дуже сильні зливи над Таїландом і сильний вітер на Андаманському морі аж до 30 травня. Він закликав місцевих жителів і туристів «бути обережними щодо потенційних небезпек, викликаних такими зливами і дощовими водами».

Нагадаємо, що відпочиваючим у Паттайї погода вже зробила сюрприз: сезон дощів у Таїланді стартував з повені на курорті, причому затопило популярні туристичні зони. Сильна злива, що накрила курорт Паттайя, тривала близько години і супроводжувалася сильним вітром. У результаті постраждали всі схильні до повеней місця, такі як Сукхумвіт-роуд, Південна Паттайя-роуд, Паттайя-Біч-роуд та інші. Рівень повені у деяких районах досягав висоти від 30 сантиметрів до одного метра.

При цьому як заявив тайський чиновник, у зоні сильних дощів опиниться фактично вся країна — скрізь «треба побоюватися небезпек, пов’язаних із сильними і дуже сильними дощами і скупченням опадів, таких як раптові повені та селі, особливо в районах поблизу крутих схилів, водотоків та низовин».

Частково спеціально для туристів, які досить безтурботно ставляться до попереджень, зоною небезпеки назвали також пляжі та променади вздовж моря, особливо на скелястих берегах. В Андаманському морі сильні вітри викличуть хвилі заввишки 2-3 метри в районах без гроз і понад 3 метри в районах з грозами, а хвилі в Сіамській затоці будуть висотою 1-2 метри і більше 2 метрів у районах з грозами. «Оператори човнів у цих районах мають виходити в море з обережністю та уникати районів із грозами. А малим судам у районі Андаманського моря слід утриматися від виходу на берег із 27 по 30 травня», – озвучив чиновник.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі