Влада Туреччини звернулася із попередженням до продавців на курортах

Міністерство торгівлі Туреччини надіслало попереджувального листа торговим організаціям, які не використовують цінники в туристичних зонах, передає Hürriyet Daily News.

Згідно з листом, багато власників магазинів ігнорують закон і не маркують своєї продукції цінниками. Особливо це стосується туристичних зон. На думку міністерства, це вкрай несправедливо до приїжджих і призводить до втрати довіри до турецького туризму.

Нагадуючи про положення про цінників у законі про захист прав споживачів, чиновники вказали, що маркування товарів, що пропонуються для роздрібного продажу, є обов’язковим.

Відповідно до положення про цінники на етикетках повинні бути вказані характеристики продуктів та актуальна ціна з датою. Усі місцеві товари мають бути позначені лейблом “вітчизняний продукт”. Ці вказівки мають бути зроблені турецькою мовою, а ціни – встановлені у лірах із зазначенням валюти. У міністерстві також зазначили, що прайс-листи мають розміщуватись на видних місцях.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі