50-річному туристові загрожує ампутація пеніса після бурхливого відпочинку на популярному італійському курорті

У лікарні італійського курортного міста Гроссето у тяжкому стані перебуває 50-річний турист із Німеччини, який у своїх апартаментах займався сексом 24 години без зупинки. Чоловіку загрожує ампутація пеніса, пише видання Mirror.

Німецький турист і його дружина кохались у своїй квартирі в Кастель-дель-П’яно протягом майже доби. Після цього чоловік відчув серйозне нездужання та на початку місяця потрапив до місцевої лікарні. Через тиждень після госпіталізації його стан залишався важким, зараз турист перебуває у відділенні інтенсивної терапії.

За повідомленнями місцевих ЗМІ, у чоловіка діагностовано септичний шок, що спричинив некроз статевого члена та мошонки. Через це туристу загрожує ампутація пеніса.

Також в Італії минулого місяця повідомлялося, що невмілий уролог потрапив під слідство після того, як ампутував пеніс пацієнта через неіснуючу пухлину. Місцевого 35-річного хірурга звинувачують у завданні серйозних травм неназваному пацієнту у регіоні Тоскана у 2018 році. Чоловік, якому зараз 68 років, вирішив подати до суду та вимагає компенсацію у розмірі 400’000 євро.

Пацієнт сказав, що йому завдано «дуже серйозних збитків», і що він заслуговує на компенсацію за фізичну втрату статевого члена, а також за перенесену психологічну травму. Кажуть, хірург, який проводив операцію, мав велику повагу, але більше не працює в лікарні в Тоскані і переїхав до Мілана.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі