В Іспанії туристів на велосипедах штрафуватимуть за певний предмет на голові на 200 євро

Черговими штрафами для туристів “поповнила” асортимент Іспанія. Окрім штрафів за появу в плавках поза пляжем, за гучні тусовки, за вживання алкоголю на вулиці, а також за ще цілу низку типових для туристів порушень, тепер відпочиваючих на велосипедах штрафуватимуть за певний предмет на голові на 8200 тисяч у гривневому еквіваленті. Йдеться про навушники: штраф за їзду велосипедом у навушниках складе понад 200 євро, що й становить близько 8200 тисяч гривень.

Причина, як заявляє видання SchengenVisaInfo.com, турбота про безпеку туристів. Як заявила керівник групи Cycle SOS Олена Фарнелл у чинному іспанському законодавстві, зазначається, що люди не можуть їздити велосипедом, слухаючи музику через навушники.

«Велосипедисти, спіймані в навушниках, можуть заплатити штраф у розмірі 200 євро», — наголосила вона, також вона додала, що закони прийняті з метою безпеки, оскільки навушники не дозволяють водіям чути інші звуки на дорозі.

«Носіння навушників під час їзди на велосипеді може становити загрозу безпеці для вас та інших учасників дорожнього руху. Прослуховування музики ставить під загрозу здатність велосипедиста чути звуки, що оточують, навіть сирени машин екстрених служб», — заявила експерт. Також музика заглушує «сигнали транспортних засобів та крики пішоходів».

«Відсутність навушників дозволяє велосипедистам краще усвідомлювати своє оточення, тим самим допомагаючи їм їздити велосипедом безпечніше, що зведе до мінімуму кількість дорожньо-транспортних пригод», – додала вона.

До речі, штраф за їзду в навушниках можна отримати також в Італії та Португалії. Але тут є спосіб його обійти – якщо турист зніме один навушник, йому не доведеться зіткнутися зі штрафом у розмірі близько 160 євро.

Нагадаємо, раніше Турист повыдомляв, в італійському місті Портофіно місцева влада заборонила туристам затримуватися для фото в низці популярних місць, наприклад, на площі біля бухти, подробиці тут.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі