Турист повідомив, як ефективно перешкодити відкидати перед собою сидіння в літаку

Питання, чи опускати крісло під час польотів у літаку, залишається предметом спекотних суперечок. Зазвичай це пов’язано з обмеженням вільного простору для людини ззаду, але водночас робить подорож комфортнішою. Нещодавно турист поділився в TikTok “неетичною порадою”, як ефективно перешкодити відкидати сидіння пасажиру перед собою.

Супровідний напис в опублікованому відео каже: «Неетичний лайфхак. Коли ти в літаку, а людина попереду відкидає своє крісло до упору та не залишає тобі місця. Включи кондиціонер над собою на повну потужність і спрямуй на його голову».

Деякі люди похвалили цю ідею, знаходячи звичку лежати у своєму сидінні в літаку дратівливою. «Неетично? Я думаю, що це цілком розумно», – написав один із користувачів. Інший захопився витонченою помстою та поділився своїм методом: «Мені подобається така дріб’язковість. Зазвичай я просто штовхаю сидіння, якщо його відкидають».

Знайшлися й ті, хто не оцінив заборону відкидати своє крісло, а кілька людей зазначили, що їх тільки порадував би потік свіжого повітря, що допомагає заснути. «Я напівлежу, дякую за додаткове повітря, це допомагає мені спати», – пожартував один чоловік.

Інші були непохитними в тому, що функція нахилу сидіння – їхнє законне право. Один пасажир написав: «Сидіння призначені для того, щоб відкидатися. Відкиньте своє сидіння або перейдіть на місце з великим місцем для ніг».

Ще один користувач погодився: «Чесно кажучи, тут немає жодної проблеми. Сидіння відкидаються, ви можете використовувати цю функцію, якщо хочете, чи ні. Справжній предмет суперечок – підлокітники.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі