Названі найбажаніші країни для переїзду

Складено рейтинг міст та країн, які люди найчастіше обирають для переїзду у пошуках нового життя.

Список складено на основі дослідження американської компанії Boston Consulting Group (BCG). В опитуванні Cities of Choice взяло участь понад 50 000 мешканців та мешканок з усього світу. За даними звіту, 50 відсотків опитаних уже переїхали до нового міста, а 48 відсотків розглядають можливість переїзду у майбутньому.

Міста розділили на чотири групи – мегацентри, великі міста, середні та розвиваються – на основі їх соціально-економічних профілів. Зазначається, що експерти врахували якість життя, соціальну забезпеченість, становище у суспільстві та загальну задоволеність учасників дослідження.

Більшість списку зайняли країни Європи. До десятки лідерів також увійшов популярний серед туристів Абу-Дабі. Нагадаємо, що країни Перської затоки планують запуск єдиної “арабської візи” для іноземців.

До десятки лідерів увійшли:

Копенгаген (Данія).
Відень, Австрія).
Амстердам (Нідерланди).
Варшава Польща).
Стокгольм (Швеція).
Мюнхен (Німеччина).
Цюріх (Швейцарія).
Осло (Норвегія).
Абу-Дабі (ОАЕ).
Гамбург (Німеччина).

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі