Фото в паспорті фотомоделі без макіяжу збентежило прикордонників в Малайзії: туристку розвернули на кордоні

У Малайзії прикордонники не повірили, що українсько-тайванська фотомодель, яка намагається в’їхати в країну, і дівчина на фото в паспорті, який вона надала, — це та сама особа, тому хотіли розвернути її і відмовити в перетині кордону. Проте ситуація вирішилася на користь туристки. Про це вона розповіла у своєму акаунті TikTok.

Тетяна Лін, українська актриса та модель із Тайваню, приїхала до Малайзії зі своїм молодим чоловіком, коли в аеропорту стався конфуз. Прикордонники не змогли ідентифікувати дівчину, яка була того дня без макіяжу та виглядала зовсім не так, як на паспортній фотографії. Дівчина пояснила, що на документ вона фотографувалася з великою кількістю косметики на обличчі. На щастя, моделі врешті-решт дозволили в’їхати в сонячну Малайзію.

Пізніше про інцидент українка розповіла на особистій сторінці в соцмережі та зізналася, що на знімку справді вона виглядала інакше.

Мандрівникам варто пам’ятати, що макіяж може вплинути на здатність в’їжджати в низку країн: наприклад, сканери штучного інтелекту іноді не розпізнають риси обличчя, що збігаються з паспортом.

Нагадаємо, що українцям дозволено наносити макіяж на свої фотографії у паспорті, проте у видачі документа можуть відмовити, якщо косметика кардинально змінить зовнішній вигляд туриста. Неписані правила до макіяжу для паспортних фотографій свідчать, що не можна наносити занадто темну і дуже світлу тональну основу по відношенню до реального кольору шкіри, не можна використовувати базові засоби і сонцезахисні креми з високим рівнем SPF, уникати використання тіней з блискітками.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі