Озброїлися пташиним послідом: названо нову схему обману туристів кишеньковими злодіями

Довірливі та забезпечені туристи нерідко стають метою шахраїв. Останні вигадують все нові й нові способи заволодіти грошима або цінними речами мандрівників, що зазівалися. Користувачі Reddit вирішили поділитися один з одним цінними спостереженнями та дати поради іншим туристам, як убезпечити себе від обману, повідомляє Express.co.

За словами британського туриста, якщо у подорожі на вас нагадувала пташка, швидше за все, ви стали жертвою кишенькового злодія.

“До вас напевно підбіжить поплічник злодія і запропонує витерти вас, дасть рушник. Саме в цей момент ваші кишені будуть спустошені. Так що, якщо вам здається, що на вас потрапили пташині відходи, постарайтеся забратися з цього місця якнайшвидше і не приймайте допомоги ні від кого”, – робить висновок турист.

Як зазначає видання, шахрайство з пташиним послідом останнім часом справді набуло поширення.

“Наприклад, у березні 2022 року двох чоловіків було заарештовано на іспанському курорті Коста-дель-Соль. Вони “мітили” туристів фейковим пташиним послідом. Злочинців звинуватили у користуванні вкрадених кредитних карток ошуканих туристів. Їх непомітно витягли з кишень після цієї йдеться у публікації.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі