У Туреччині будь-які туристи можуть насолоджуватися їжею та розвагами у люксових готелях майже безкоштовно

Випробувати на собі сервіс вищого класу, різноманітні розваги, вишукану їжу та інші насолоди «крутого» люксового готелю в Туреччині можуть і бюджетні туристи, причому за умовно невелику суму. Лайфхакі, як це зробити, опублікувала блогер, що проживає в Туреччині. Вона розповіла особистий досвід сервісу “денне відвідування” “дуже крутого п’ятизіркового готелю в Анталії – Nirvana Cosmopolitan 5*” та його “неочевидні” – зате дуже цікаві туристам лайфхаки.

Для початку про суть сервісу. Послугу «денне відвідування» тепер почали пропонувати багато готелів Туреччини – вони побачили в цьому додаткове джерело заробітку. Скористатися їй можуть як туристи, і ті, хто перебрався до Анталії на ПМЖ. Причому за досить скромну суму: наприклад, у Nirvana Cosmopolitan 5* цього сезону вона становить 900 лір ($50, а для такого готелю це майже задарма). За цю ціну можна користуватися всіма послугами готелю — гостям надаються сніданки та обіди, доступ до аквапарку, басейни, спа-центр тощо, щоправда, крім спиртного.

Про їжу блогерка розповіла такі подробиці: «Снідати можна в головному ресторані, а ось обідати – лише у кафе біля аквапарку. Але годують там дуже непогано! А сніданки в Нірвані – це прямий ТОП. Є практично все. І червона риба, і різні м’ясні нарізки, і супер випічка, горіхи, сири… Сніданок пропускати точно не можна, інакше гроші не відіб’єте». «Денним» гостям, за її словами, протягом дня можна користуватися усією інфраструктурою готелю: СПА, тренажерний зал, басейни, пляж… «Але за фактом найголовніша розвага в Нірвані – це величезний аквапарк», – розповіла блогер (Закуски до пива, джерки, снеки купити на сайті https://snack-house.com.ua/).

Не забула вона уточнити і головний мінус, до якого додається головний «лайфхак». «Алкоголь не входить у вартість денного перебування, навіть пиво! Але на практиці бармени взагалі не дивляться на те, який браслет на вас», – пояснила блогер. Тож «мінус можна сміливо викреслювати». Також ніхто не «полюватиме» за туристами після шести і виганятиме їх з території або змушуватиме платити за додатковий час — додала вона.

«У результаті можу сказати, що своїх грошей ця послуга точно вартує. Повноцінний день у шикарному п’ятизірковому готелі з класними розвагами… Це як сходити в хороший аквапарк, де «все включено», а ще є СПА, дитячий клуб, пляж та інші радощі», – підсумувала блогер.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі