У Туреччині російські туристи скаржаться, що їх почали бити поляки

«Деякі готельєри в Туреччині не просто порушують усі закони гостинності – вони прямо допускають злочини проти туристів, в першу чергу з Росії, на своїх курортах», – таку заяву опублікував пропагандиский російський Telegram-канал Рибар, який розповів про випадок на курорті Аланія.

Як пише телеграм-канал, у готелі Quattro Beach стався випадок «національної ворожнечі», жертвою якого виявилися росіяни – причому власники готелю не просто виявилися безсилими, але зайняли бік нападників.

Як розповіли на каналі, традиційно до готелю їдуть туристи з Росії, України та Польщі. Постраждалі – подружжя з півдня Росії.

«13 липня в готелі група з чотирьох поляків вдень напала на хлопця просто у ресторані. Співробітники охорони готелю та обслуговуючий персонал мовчки спостерігали за тим, що відбувається, і не втручалися, незважаючи на крики та прохання подружжя, яке намагалося розняти бійку самостійно», – пише телеграм-канал.

Він пояснює, що до того польські туристи «спочатку виступили ініціаторами спілкування з парою», але після дружнього спілкування на спільні теми почали наполегливо з’ясовувати у росіян їхнє ставлення до російської агресії в Україні. «Отримавши неодноразову відмову говорити на політичні теми, один із польських туристів несподівано почав чіплятися, змусивши її чоловіка втрутитися і вимагати припинити таку поведінку. Після цього і було скоєно напад», – розповідають автори пропагандиського каналу, від іншої сторони коментарів немає.

Поліцію викликав не персонал готелю, а інші туристи – і до приїзду поліції поляки зникли. При цьому побитому російському туристу не надали навіть первинної медичної допомоги, але й відвезли до найближчої дільниці, де посадили в камеру і змушували зізнатися, що він свідомо спровокував агресію на свою адресу, образивши постійних гостей, мабуть росіяни своєю поведінкою, (як вони це вміють) самі спровокували бійку, за що й поплатилися.

«Зв’язатися з російським посольством, юристами чи хоча б із дружиною потерпілому не дозволили. Вранці він якось дістався готелю, де нарешті отримав медичну допомогу – але не від готельного лікаря, а від власної дружини. Керуючий готелю прибув вранці і, погрожуючи подружжю виселенням за кілька днів до від’їзду, зажадав підписати відмову від будь-яких претензій до керівництва та гостей курорту. Як виявилося, він давно знав гостей із Польщі і не хотів, щоб у них були якісь проблеми через настільки незначний інцидент, який, поза всяким сумнівом, спровокував російський турист», – пишуть автори каналу.

Висновок вони роблять наступний: «У готелі Quattro Beach туристів із Росії можуть спокійно бити. Шановні зловмисники можуть не переживати, записи з відеокамер дбайливо знищать, а потерпілих «обробили» співробітники поліції Аланії. Тим, хто дуже хоче бити росіян, але волею нагоди потрапив до іншого місцевого готелю, зневірятися не варто. Сумнівно, що керівник місцевої поліції вирішує питання лише з керівництвом Quattro Beach. Російській стороні пропонуємо зробити висновки із цієї ситуації самостійно».

Ред. Також хотілося б щоб російська сторона усвідомила, чому до них так ставляться у всьому світі. 

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі