З популярного курорту Туреччини почалася втеча європейців: винні Росія та Іран

Європейські «довготривалі» туристи та власники нерухомості починають залишати турецькі курорти – принаймні, як заявляють турецькі ЗМІ, європейці, які проживають в Аланії, вже почали тікати з курорту, продаючи свої будинки.

Причини різні, але є й деяка причина, що об’єднує це явище: згідно з запевненнями місцевих чиновників – стрімке зростання населення на курорті за рахунок мігрантів з неєвропейських країн, насамперед Ірану – і, зрозуміло, Росії.

Таку оцінку озвучив турецьким ЗМІ радник муніципалітету Аланії Фікрет Арік. Він розповів, що зокрема 20 фінів продали свої будинки та переїхали з Аланії. «Я думаю, що основною причиною цього є збільшення у місті кількості людей з інших культур, таких як Іран та Ірак. Зіткнення культур, яке нещодавно почалося в Аланії, підштовхує європейців до масових продажів. Велика кількість продажів житла тим, хто приїжджає із країн Близького Сходу, та формування нової групи мешканців Аланії витісняють європейців із нашого міста», – оцінив він.

Як додав президент Асоціації брокерів з нерухомості Аланії (ALEKOD) Керім Баліктай, понад 30 років туристичний потенціал міста вважався європейським, але зараз ситуація стрімко змінюється. «Люди з таких країн як Росія, Іран, Ірак почали приїжджати сюди зовсім недавно. Аланія отримала інтенсивну міграцію і продовжує зростати з кожним днем. У результаті європейці хочуть залишити місто, коли воно надто переповнене. Вони стурбовані міграцією та щільністю, яку отримує Аланія. У результаті європейці продають свої квартири в Аланії, тому що віддають перевагу тихим місцям, тому що хочуть уникнути багатолюдного середовища. Основна причина, через яку європейці хочуть виїхати, полягає не в культурному конфлікті, а в трафіку та щільності людей», – заявив місцевий бізнесмен.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі