Вартість відпочинку в Туреччині обвалилася, попереду ще більше зниження цін

Турецькі готелі змушені сильно знижувати ціни, оскільки відчувають сильний недобір українських та російських туристів. У підсумку Туреччина пропонує дуже низькі ціни. При цьому ймовірно, що із запуском чартерних авіарейсів, коли спеціально створені авіакомпанії отримають дозвіл на польоти до Росії, ціни на тури до Туреччини впадуть ще нижче.

Місцевий турагент зазначив, що очікується, що цього літа до Туреччини приїде менше українських та російських туристів, ніж очікувалося – замість 11 млн ​​їхня кількість становитиме близько 5 млн. У результаті турецькі готелі змушені сильно знижувати ціни. «Наприклад, уже у травні дисконт становив 30%, тобто добове проживання у номері коштувало не 100 євро, а 70 євро. Плюс до цього здешвешання ліри сприяло тому, що в Туреччині і пропонують такі ціни, яких немає у конкурентів», – заявив турагент.

При цьому, за його прогнозами, вартість пакетних турів може впасти і нижче. Найближчим часом експерти очікують на збільшення кількості чартерних авіарейсів на турецькі курорти, насамперед, до Анталії.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі