У Туреччині почастішали випадки арешту іноземних туристів через маловідоме правило

Іноземних туристів, які прямують до Туреччини, попередили, щоб вони завжди мали посвідчення особи з фотографією. Інакше їх може заарештувати поліція. Про маловідоме правило попередив британських туристів The Sun, але правило діє і щодо українців.

Такі прецеденти вже були, коли туристів забирали до турецької «в’язниці» через відсутність паспорта, який попросили пред’явити поліцейські.

Уточнюється, що до таких документів відноситься паспорт, права водія або посвідка на проживання. Ось що зазначено на сайті Міністерства закордонних справ:

«Відсутність при собі посвідчення особи з фотографією у Туреччині є незаконною. Ви повинні завжди мати при собі паспорт або дозвіл на проживання. У деяких жвавих районах, особливо в Стамбулі, турецька влада може зупинити представників громадськості для перевірки документів».

Туреччина – не єдиний напрямок, в якому діють правила, про які туристи можуть не знати. Численними та дивовижними законами відоме іспанське законодавство. Саме тому мандрівникам легко порушити правила у відпустці та «потрапити» на штраф.

Серед них – штрафи за куріння на пляжі або носіння бікіні та прогулянки топлес на головних курортних вулицях. Мабуть, найбільший штраф чекає на мандрівника, якщо його зловлять на незаконних вечірках у деяких популярних курортах Іспанії – понад 900 тис. гривень.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі