В Туреччині знайшли заміну російським туристам

Туристи з Європи – насамперед із Великобританії та Німеччини, тимчасово змогли компенсувати, принаймні деяким турецьким курортам, спад українського та російського турпотоку, спричинений російським вторгенням в Україну. Такий звіт за весняною статистикою озвучив Такеттін Озден, президент Асоціації готельєрів курорту Кушадаси (KODER). Проте він підкреслив окремо, що прогноз щодо літнього сезону поки що дати складно, але надія є.

“Порівняно з минулим роком, коли в березні-квітні практично не було європейських туристів через ковід, у квітні-травні ми побачили різке зростання європейських туристів. І в цілому ми бачили гарне завантаження, хоча кількість туристів з України та Росії суттєво скоротилася”, – Заявив пан Озден.

Він додав, що відзначається серйозне зростання кількості туристів із Великобританії, Німеччини, Нідерландів та Польщі, лідирують при цьому Великобританія та Німеччина. Слідом йдуть майже всі балканські країни.

“Незважаючи на весь негатив, який на якийсь час зупинив рух туристів, турпотік знову зростає. У нас був дуже добрий початок порівняно з минулим роком. І з цього моменту, гадаю, так і продовжуватиметься. По всіх названих країнах спостерігається зростання бронювань, що дає нам надію”, – наголосив експерт із Кушадаси.

ДОВІДКА: Кушадаси – люксовий популярний турецький курорт високого класу на березі Егейського моря у провінції Ізмір. Серед туристів він відомий насамперед великою кількістю пляжів. Також курорт популярний серед “культурних” туристів – всього за 10 км від нього розташовані руїни античного міста Ефес, куди туристи можуть вирушити з екскурсією.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі