Українські туроператори відновлюють продаж турів до Туреччини

Українські компанії планують організувати трансфери для своїх туристів до європейських аеропортів. Зокрема, одна з таких фірм повідомила у розсилці про майбутній початок рейсів турецького лоукостера Corendon Airlines з польського міста Жешув до Анталії з 15 червня та запропонувала українським турагентам послуги у доставці туристів зі Львова, що знаходиться за 170 км на схід.

В Анталію із Жешува літають й інші перевізники – Pegasus, Easy Jet, Jet2. Рейси Corendon Airlines були обрані, можливо, як найбільш бюджетні: квиток round trip з 15 по 23 червня коштуватиме 202 долари.

Українські туроператори відновлюють продаж турів до Туреччини

Туристи з України можуть забронювати будь-який турецький готель самостійно або через турагентство, придбати авіаквитки та приєднатися до трансферу. Таким чином, у червні, з появою нових чартерів з польського та інших європейських аеропортів, очікується збільшення турпотоку з України до Туреччини.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі