Турпотік до Анталії різко виріс завдяки великоднім канікулам у Європі

Як повідомляє видання Hürriyet Daily News, турпотік до Анталії (Туреччина) різко збільшився у першій половині квітня завдяки великоднім канікулам у Європі. За перші два тижні місяця курорт прийняв 300 тисяч туристів.

У квітні 2021 року в Анталію прибули 178 000 іноземних туристів, а цього ж місяця 2020 року, у розпал пандемії коронавірусу, — лише 905 осіб.

Глава робочої групи з туризму міської ради Анталії Реджеп Явуз заявив, що приплив європейських туристів на великодні канікули «рятує економіку Анталії» на тлі спаду українського та російського турптоків.

На даний момент в аеропорту курорту приземляється 50 літаків із туристами на день. За підсумками поточного місяця іноземний турпотік в Анталії може перевищити 600 000 людей.

У першому кварталі 2022 року Анталія прийняла понад 500 000 іноземних гостей, що на 93% більше, ніж роком раніше.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі