Турецький готель відмовився заселити в номер двох чоловіків, за що отримав чималий штраф

Турецького туроператора Etstur та готель Lancora Beach було оштрафовано на 15 тис. лір (30 000 грн) за відмову поселити в номер двох чоловіків. Про це повідомляє газета ABC Gazetesi.

За даними видання, двоє друзів, адвокат Ферат Чагил та академік Хасан Онур Акай, вирішили провести разом відпустку в готелі Lancora Beach у Кемері. Двомісний номер вони забронювали через туроператора Etstur, що входить до однойменного холдингу міністра туризму республіки Мехмета Ерсоя.

Проте невдовзі після оплати кошти повернулися на карту, а готель в електронному листі повідомив туристів, що на зазначені дати немає вільних місць. У свою чергу, в Etstur пояснили клієнтам, що цей засіб розміщення не може заселити в один номер лише чоловіків.

Ферат Чагил, щоб переконатися у необґрунтованій відмові, попросив знайому від свого імені спробувати забронювати Lancora Beach. Для дівчини одразу знайшлися вакантні номери.

Тоді чоловік звернувся до Турецького інституту з прав людини та рівності (TİHEK) зі скаргою на дискримінацію за статевою ознакою. Організація розглянула цей випадок і дійшла рішення накласти адміністративний штраф на готель та туроператора у розмірі 15 тис. лір.

Втім, чоловіків це не влаштувало і вони планують вимагати у суді компенсації моральної шкоди.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі