Турецькі авіакомпанії можуть потрапити під санкції, що дуже зашкодить туристам

Над міжнародним авіасполученням нависла нова загроза – особливо для українських туристів, які користуються перекладними маршрутами з пересадкою у Стамбулі. Справа в тому, що в ЄС закликають запровадити санкції проти турецьких авіакомпаній та аеропортів. Причина – у «постачанні» нелегальних мігрантів на Кіпр. Експерти побоюються, що якщо заклик буде почутий – туризму в цілому доведеться несолодко, а українському – особливо.

Ініціатива походить від Кіпру. А саме міністр внутрішніх справ Кіпру Нікос Нуріс закликав до санкцій ЄС проти турецьких авіакомпаній, посилаючись на те, що вони займаються систематичним перевезенням нелегальних мігрантів у північну частину Кіпру – його невизнану «турецьку» сторону. Кіпрський чиновник зробив цю заяву під час неформальної зустрічі міністрів юстиції та внутрішніх справ блоку в четвер, на якій вони наголосили на небезпеці, пов’язані з потенційним припливом мігрантів до Європи.

Також читайте: У Туреччині заявили, що туристам із середнім доходом доведеться проводити відпустку в наметах

«Мігранти вилітають із турецьких аеропортів, у тому числі з аеропорту Стамбула та з аеропортів уздовж середземноморського узбережжя країни, щоб прибути до аеропорту Ерджан Турецької Республіки Північного Кіпру (ТРСК). Потім мігрантам допомагають контрабандисти – і ті перетинають кордон, який розділяє північ і південь острова, прокладаючи шлях для їхньої подорожі до Європи», – заявив міністр.

Він закликає як мінімум запровадити спостереження як у південному узбережжі Туреччини, і у аеропорту Стамбула. Окрім того, кіпрський міністр буквально попросив ЄС притягнути Туреччину до відповідальності.

Зазначимо, що будь-які санкції проти турецьких аеропортів і перевізників автоматично відгукнуться на українських туристів. Не тільки через те, що більша їх частина вирушає до Туреччини, а й у зв’язку з тим, що аеропорт Стамбула став пандемією найбільшим хобом Європи, т.к. «Турецькі Авіалінії літають дуже багатьма маршрутами. У тому числі цими маршрутами з пересадкою в Стамбулі користується багато українських туристів, то це їм сильно нашкодить – інших способів потрапити в багато точок світу зараз у наших просто немає.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Вчені встановили психологічні типи людей, які схильні до надмірної ваги».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі