У Туреччині торговці підробленими парфумами побили туристів, які відмовилися від їх покупки

Скандал на популярній у туристів площі Таксім у Стамбулі розбирає поліція. Торговці підробленими духами спробували побити туристів, які вирішили відмовитися від покупки контрафакту, розбивши флакон цих псевдо-духів об голову одного та туристів, який відмовився від пропозиції про продаж. До речі, українські туристи, які приїжджають до Стамбула – а їх зараз досить багато серед усіх інших національностей, також люблять гуляти по даній площі, а значить також наражаються на небезпеку.

Як розповідають турецькі ЗМІ, двоє людей, які продають підроблені парфуми на вулиці Бейоглу Істікляль, хотіли продати їх двом палестинським туристам. Суперечка між туристами та продавцями, що відмовилися від пропозиції, переросла в бійку, один із продавців парфумів розбив об голову туриста флакон парфумів.

Інцидент, що стався на «найбезпечніших вулицях Туреччини», став скандалом. Агресивно налаштованих продавців шукали із поліцією. При цьому, як додають у ЗМІ, «агресивних продавців підроблених духів, що населяють площу Таксім», невблаганно стає дедалі більше.

Для тих, кому важливим є здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Сполука, що міститься в розмарині, може допомогти у боротьбі з COVID-19 та запаленням».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі