Влада Індонезії не рекомендує своїм громадянам подорожувати до Туреччини

Неблагополучною країною щодо захворюваності на «омікрон» назвали Туреччину і не рекомендували здійснювати туди туристичні поїздки в досить несподіваній країні. Заяву це зробив МОЗ Індонезії.

«Випадки захворювання Omicron в Індонезії пов’язані з туристичною діяльністю з різних країн, таких як Туреччина та Саудівська Аравія. Ми рекомендуємо, щоб наші громадяни не розглядали можливість подорожувати туди», – заявив Сіті Надія Тармізі, речник Міністерства охорони здоров’я Індонезії.

У письмовій заяві МОЗ наголошується, що 21 новий випадок захворювання на «омікрон» у країні, у тому числі 16 громадян Індонезії та 5 іноземних громадян, були «завезеними». При цьому Саудівська Аравія та Туреччина були найбільш відвідуваними країнами.

Сьогодні більшість випадків Омікрона в Індонезії виявлено у мандрівників, які повертаються в країну з-за кордону. З 68 випадків, виявлених в Індонезії, лише один викликаний місцевим зараженням. У результаті населення закликали зменшити мобільність та залишатися дисциплінованими.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Чи шкідливо спати з більш ніж однією подушкою?».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі