Міністр назвав вигоду для туристів при бронюванні турів до Туреччини на літо 2022 через втрату цін

Ціни на раннє бронювання на курортах Туреччини вже впали майже на третину – в першу чергу це стосується наступного літа 2022, а саме зараз туристи можуть знайти найбільшу вигоду при покупці турів до Туреччини. Таку заяву зробив міністр культури та туризму Мехмет Нурі Ерсой у своєму виступі, де він оцінював дані з туризму за 2021 рік та ділився своїми прогнозами на 2022 рік.

«Наша перша мета полягатиме в тому, щоб досягти показників 2019 року щодо виручки зі швидким зростанням», – насамперед наголосив міністр. Зазначимо, що в 2019 році Туреччина ставила рекорди, прийнявши 51.7 млн. туристів і заробивши на цьому 34.5 млрд. доларів. Залучити джерело іноземної валюти Туреччина, очікувано, розраховує і в 2022 – і міністр туризму розраховує, що в даному випадку і “нещастя допоможе” – різке падіння турецької ліри зробить відпочинок – принаймні ціни раннього бронювання більш привабливими для туристів.

Принаймні, відповідаючи на питання щодо впливу зниження обмінних курсів на туристичний сектор, пан Ерсой заявив наступне: «Зі скасуванням обмінних курсів ціни для раннього бронювання знизилися на 30-35%, особливо на літо».

Нагадаємо, що професіоналів у турецькому турбізнесі особливого оптимізму не відчувають. Думати, що у 2022 році все нормалізується і в країну полетять «набиті туристами літаки» – передчасно – заявив у своїх прогнозах президент робочої групи з туризму міської ради Анталії Реджеп Явуз. Зокрема, він зазначив, що при виборі туристом майбутнього місця відпочинку крім ціни, якості продукту та погодних умов вирішальними будуть ще три пункти:

  • Події та заходи щодо пандемії в країні, звідки прибуде турист;
  • Події та заходи щодо пандемії в країні призначення;
  • Загальна ситуація у країні призначення.

Подібності читайте у матеріалі «У Туреччині розповіли, чому наступний рік для туризму буде важчим».

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Туристам назвали 5 найкращих продуктів для полегшення зміни часових поясів та 2, які краще не вживати».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі