У Туреччині офіціант вистрілив із пістолета в туриста

Офіціант у Туреччині напав із пістолетом на трьох єгипетських туристів, які не хотіли давати йому гроші. Один із відпочиваючих серйозно постраждав внаслідок вогнепального поранення. Про інцидент повідомили турецькі ЗМІ.

За даними джерел, трагічний випадок трапився на узбережжі Стамбула. Коли туристи спокійно обідали в ресторані готелю, до їхнього столика підійшов офіціант і зажадав гроші. Що саме розлютило працівника – несплата за чеком чи відсутність чайових, – не уточнювалося. Звісно, ​​сталася сварка. У результаті співробітник ресторану дістав пістолет і “пальнув” по гостях. Куля потрапила в ногу одного з них.

Постраждалого туриста доправили до лікарні, а поліція Стамбула розпочала розслідування інциденту. Підозрюваного затримали.

У ході обшуку у нього було вилучено 1 неліцензований пістолет, 1 обойма та 14 набоїв. Представники правоохоронних органів повідомили, що заведено кримінальну справу стосовно офіціанта, проте його поки що відпустили додому.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі